kde-2022-color

O nas

Hej, jesteśmy kde.

Pomożemy Ci działać w Internecie! Dopełnimy Ciebie lub Twoją firmę o profesjonalną i nowoczesną stronę internetową! Pomożemy Ci realizować Twoje marzenia!

Nasza ekipa

Kacper 'KDE' Domagała

CEO \ FULLSTACK DEVELOPER

Zajmuję się tworzeniem stron WWW, fotografią oraz informatyką. Cały czas siedzę na UDEMY i kupuję nowe kursy. Projektuję w Figmie, XD, Photoshopie i Illustratorze. W wolnej chwili lubię posłuchać dobrej muzyki lub poprowadzić jakąś imprezkę. 100% introwertyk. Jak znajdę chwilę czasu lubię zagrać w Mafię lub Grand Theft Auto.

Adrian Michalczyk

COPYWRITING / FRONTEND

Pomysłowy, kreatywny oraz profesjonalny. Adrian to nasz  specjalista w pisaniu tekstów. Potrafi on napisać artykuł na dowolny temat. Posiada lekkie pióro, dzięki czemu nawet skomplikowane tematy nie są dla niego wyzwaniem. Ponadto specjalizuje się w programowaniu części frontendowej stron WWW.

Co oferujemy?

 • Projekt graficzny
  Projekt graficzny

  Profesjonalny i unikatowy projekt graficzny Twojej strony internetowej lub aplikacji. Tworzony z myślą o Tobie i Twoich odbiorcach.

  od 89 zł
 • Strona internetowa
  Strona internetowa

  Profesjonalna, nowoczesna, responsywna strona internetowa dostosowana do Ciebie lub Twojej firmy.
  Profesjonalny i unikatowy projekt graficzny wliczony w cenę strony.

  od 499 zł
 • Blog
  Blog

  Twój własny, dostosowany do Ciebie i Twoich odbiorców blog internetowy? Tak! Zbuduj go z nami! Oparty o popularny i prosty w obsłudze system CMS WordPress.

  od 799 zł
 • Sklep e-commerce
  Sklep e-commerce

  Marzysz o stworzeniu Twojego własnego sklepu w internecie? Z nami możesz zrealizować swoje marzenia! Super, prawda? No pewnie, że tak! A wszystko w przystępnych cenach 🙂

  od 1299 zł

Hej! Mamy dla Ciebie prezent!

Zamów stronę już dziś, a certyfikat bezpieczeństwa strony SSL dostaniesz całkowicie za darmo!

Zamów bezpłatną wycenę!

W treści wiadomości koniecznie zamieść te informacje:

 1. Czy to Twoja pierwsza strona internetowa
 2. Czy posiadasz serwer/hosting oraz domenę (jeśli nie – prosimy o podanie jaki adres Cię interesuje, w celu sprawdzenia dostępności)
 3. Czy posiadasz gotowy projekt strony WWW (jeśli nie – prosimy o dokładne opisanie jak ma wyglądać strona)